KONST / Litografier / Litografi 6961838
nr 696 1838
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, Bemålad, Harald Wiberg (1908-1986), Vintermotiv, 22 x 27
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2011
kl 17:29:22
9/5 00:08:25
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg